Soccer Betting Strategy

Bast Strategjia Soccer – Mbani Çfarë ju fitoni me Sports.expresscasino.co.uk

Bet le futboll – futur me ju për më efektive strategji bast futbolli! Bashkohu tani

online bast ka transformuar në mënyrë dramatike dhe revolucionarizuar mënyrën se sportive bast po luhet sot. Nga besnikët në fanatikë hard core, nga publiku në vëzhgim për një kohë të mirë për kërkuesit profesionale parave, loja ka diçka që interesi të të gjithë.

Popular Online Casino

Nëse ju jeni në humor të hap disa zarzavate, Ne kemi vetëm këshilla e duhura për të vendosur shkon.

i parë, le të përballen me atë – futboll është mbi të gjitha qëllimet shënuar. Unë do të thotë që nuk ka udhëtim në ekipet shënuar gola? Kështu që, kuptohet, shumica e strategjitë e basteve gjithashtu përfshijnë analizimin mënyra dhe mjete për të parashikuar një gol.

Këtu është një strategji bast futbolli që do të ju ndihmojë të cash-it në disa brumë:

Betting Sites

  • Goal Strategjia Scoring

    Free Casino No Deposit Bonus

Kuptimi i konceptit të shënuar golin strategjitë dhe termi "mbi të çuditshme": Ideja prapa kësaj forme të bast është mjaft e thjeshtë në të vërtetë; juaj strategji është për të bast mbi numrin e përgjithshëm të golave ​​që do të shënohet në të gjithë ndeshjen. Kjo nuk ka rëndësi se cila skuadër në rezultatet lojë qëllimi ose që mënyra ndeshja shkon. Të gjitha që ju intereson është numri total i golave ​​të shënuar në këtë ndeshje.

Bast Strategjia Soccer Blog Will vazhdon pas tabelën Bonus poshtë

Sportsbook shpërblim rishikim vizitë
1 Titanbet Casino - Get £ 25 Free Bets rishikim vizitë
2 Coral Casino - Get £ 30 Free Bets rishikim vizitë
3 BetVictor - Get £ 25 Bet Lirë rishikim vizitë
4 bonus Betfair: 100 % të lirë bast deri në 30 EUR rishikim vizitë
5 Betfred Kazino - Get £ 30 Free Bets rishikim vizitë
6 bonus Ladbrokes: 100 % të lirë bast deri në £ 30 rishikim vizitë
7 bonus Boylesports: 100 % të lirë bast deri në 20 GBP rishikim vizitë
8 BetVictor - Get £ 25 Bet Lirë rishikim vizitë
9 Paddy Power Casino - Get £ 20 Bet Lirë rishikim vizitë
10 bonus Boylesports: 100 % të lirë bast deri në 20 GBP rishikim vizitë
11 SkyBet - Get £ 20 Bonus rishikim vizitë
12 Paddy Power Casino - Get £ 20 Bet Lirë rishikim vizitë
13 Titanbet Casino - Get £ 25 Free Bets rishikim vizitë
14 bonus Boylesports: 100 % të lirë bast deri në 20 GBP rishikim vizitë
15 bonus Bet365: 100 % bonus deri në 100 € rishikim vizitë
16 Betfred Kazino - Get £ 30 Free Bets rishikim vizitë
17 Titanbet Casino - Get £ 25 Free Bets rishikim vizitë
18 Sky bonus Bet: 100 % të lirë bast deri në 10 GBP rishikim vizitë
19 bonus William Hill: 100 % të lirë bast deri në £ 25 rishikim vizitë
20 Betfred Kazino - Get £ 30 Free Bets rishikim vizitë
21 BetVictor - Get £ 25 Bet Lirë rishikim vizitë
22 bonus Betfair: 100 % të lirë bast deri në 30 € rishikim vizitë
23 Coral Casino - Get £ 30 Free Bets rishikim vizitë
24 Paddy Power Casino - Get £ 20 Bet Lirë rishikim vizitë
25 Coral Casino - Get € / £ 30 Free Bets rishikim vizitë
26 bonus Bet365: 100 % bonus deri në 100 EUR rishikim vizitë
27 Stan James Casino - £ 20 Pa pagesë live Sport Bet rishikim vizitë
28 888bonus sportive: 100% Të lirë bast deri në 10 GBP rishikim vizitë
29 888bonus sportive: 100% Të lirë bast deri në £ 10 rishikim vizitë
30 Stan James Casino - £ 20 Pa pagesë live Sport Bet rishikim vizitë
31 bonus Ladbrokes: 100 % të lirë bast deri në £ 30 rishikim vizitë
32 bonus Betfair: 100 % të lirë bast deri në 30 € rishikim vizitë
33 SkyBet - Get £ 20 Bonus rishikim vizitë
34 bonus Ladbrokes: 100 % të lirë bast deri në £ 30 rishikim vizitë
35 888bonus sportive: 100% Të lirë bast deri në 10 GBP rishikim vizitë
36 Stan James Casino - £ 20 Pa pagesë live Sport Bet rishikim vizitë
37 bonus Bet365: 100 % bonus deri në 100 EUR rishikim vizitë

Le të konsiderojmë një rezultat ndeshje lexim Manchester United mposht Manchester City nga 3 qëllimet për 1.

i sigurt, në qoftë se ju jeni një tifoz Man Utd, ju do të jetë ulëritës 'Lavdi'. Por si një vë bast, të gjitha që ju intereson është se numri total i golave ​​të shënuar në atë ndeshje lexuar '4'.

Është e rëndësishme për të kuptuar se rezultati aktual i ndeshjes është i jo Lidhja për bast tuaj. yep, kjo është një lojë të gjitha të reja nga vetë!

Real Money Casino

Ka edhe raste kur bast vende të zgjedhin për të vendosur një i rastësishëm në fraksionet. Kështu që, le të themi rastësishëm të vendosur në një strategji qëllimi shënuar është 1.5 ne te gjithe. qartë, nuk ka asnjë mënyrë që një gjysmë synim mund të shënuar, kështu që qëllimi juaj është për të bast mbi një numër mbi çuditshme fikse; numri i menjëhershëm ju mund të bast në do të jetë numri 2. Kjo do të thotë se ju bast se nuk do të gjithsej 2 golat e shënuar në atë ndeshje mbi të rastësishëm fiksuar në 1.5.

Online Casino Free Bonus
Nëse ndeshja përfundon me një total prej 2 golat e shënuar, ju shkoni në shtëpi një fitues; asgjë tjetër përveç që do të thotë që ju të humbni jashtë.

18 Plus Only

Gamble Aware

Soccer Strategjia bast Blog për Sports.expresscasino.co.uk. Mbani Çfarë ju fitoni!