Football Betting Strategies

Strategjitë Futboll Bast – Mbani Çfarë ju fitoni me Sports.expresscasino.co.uk

Ajo është mjaft e vështirë parafytyruar se kush në tokë mund të fitojë një futboll ndeshje. Si nuk e madje arrijnë të kaloj gjithë matematikë në dhe të vënë një bast?

mirë, kjo nuk është se e vështirë të vërtetë, për të gjithë duhet është zell, njohuri sport dhe një marrëveshje e madhe e besimit të marrë aktin së bashku.

Këtu është një listë e Strategjitë e basteve të futbollit që do t'ju ndihmojë të kuptoni trending futboll bast tregjet:

kuptim Strategjitë e basteve të futbollit dhe analiza e tregut:

Win Real Cash Money

Real Money Casino

Kjo strategji bast është një nga më të përdorura strategjitë në biznes. Koncepti është mjaft e thjeshtë. Ju zgjidhni një lojë në të cilën ju mendoni se të dyja skuadrat janë njëlloj të kualifikuar dhe kanë një shans në pikat e shënuar. Çelësi është që të parashikohet se cila skuadër dominon se cila pjesë e lojës. Rezultati përfundimtar i ndeshjes është e parëndësishme, për aq kohë sa kohë që ju keni marrë ekipi i duhur të kaluar vijën e drejtë, në kohën e duhur. Pay-opozitë janë bërë menjëherë pas çdo seancë të luajnë, dhe nuk është i bazuar në rezultatin e fundit të lojës.

  • Të dy ekipet me strategjinë e Goal – Bet Tani

Best Mobile Casino

Fokusi kryesor në strategjitë si këto është të identifikojë dhe ekipet slot që kanë një sulmi të fortë përzgjedhjen. Një ekip me një strategji të fortë sulmuar ka avantazh në jo vetëm duke mbrojtur veten e tyre, por edhe në duke shënuar golin e çuditshme.

  • Grevistët dhe Strategjia Defenders:

Best Payment Choices

Të jenë të përgatitur dhe të lexuar të mirë. Një tip i madh është për shikim me anë të luajtur 11 para se të përdorni këtë strategji bast.

Të sigurohet që fituesit ndeshje, sulmues kryesore, dhe mbrojtësit ndikojnë në sezonin aktual nuk kanë dështuar një test palestër dhe janë në duke luajtur 11 per diten. kjo strategji kërkon që ju të bast mbi numrin e golave ​​një sulmues do të shënojë, ose një mbrojtës do të bllokojë.

  • Golat e shënuar dhe Strategjia pranuar

Football Strategjitë bast Blog Will vazhdon pas tabelën Bonus poshtë

Sportsbook shpërblim rishikim vizitë
1 Titanbet Casino - Get £ 25 Free Bets rishikim vizitë
2 Coral Casino - Get £ 30 Free Bets rishikim vizitë
3 BetVictor - Get £ 25 Bet Lirë rishikim vizitë
4 bonus Betfair: 100 % të lirë bast deri në 30 EUR rishikim vizitë
5 Betfred Kazino - Get £ 30 Free Bets rishikim vizitë
6 bonus Ladbrokes: 100 % të lirë bast deri në £ 30 rishikim vizitë
7 bonus Boylesports: 100 % të lirë bast deri në 20 GBP rishikim vizitë
8 BetVictor - Get £ 25 Bet Lirë rishikim vizitë
9 Paddy Power Casino - Get £ 20 Bet Lirë rishikim vizitë
10 bonus Boylesports: 100 % të lirë bast deri në 20 GBP rishikim vizitë
11 SkyBet - Get £ 20 Bonus rishikim vizitë
12 Paddy Power Casino - Get £ 20 Bet Lirë rishikim vizitë
13 Titanbet Casino - Get £ 25 Free Bets rishikim vizitë
14 bonus Boylesports: 100 % të lirë bast deri në 20 GBP rishikim vizitë
15 bonus Bet365: 100 % bonus deri në 100 € rishikim vizitë
16 Betfred Kazino - Get £ 30 Free Bets rishikim vizitë
17 Titanbet Casino - Get £ 25 Free Bets rishikim vizitë
18 Sky bonus Bet: 100 % të lirë bast deri në 10 GBP rishikim vizitë
19 bonus William Hill: 100 % të lirë bast deri në £ 25 rishikim vizitë
20 Betfred Kazino - Get £ 30 Free Bets rishikim vizitë
21 BetVictor - Get £ 25 Bet Lirë rishikim vizitë
22 bonus Betfair: 100 % të lirë bast deri në 30 € rishikim vizitë
23 Coral Casino - Get £ 30 Free Bets rishikim vizitë
24 Paddy Power Casino - Get £ 20 Bet Lirë rishikim vizitë
25 Coral Casino - Get € / £ 30 Free Bets rishikim vizitë
26 bonus Bet365: 100 % bonus deri në 100 EUR rishikim vizitë
27 Stan James Casino - £ 20 Pa pagesë live Sport Bet rishikim vizitë
28 888bonus sportive: 100% Të lirë bast deri në 10 GBP rishikim vizitë
29 888bonus sportive: 100% Të lirë bast deri në £ 10 rishikim vizitë
30 Stan James Casino - £ 20 Pa pagesë live Sport Bet rishikim vizitë
31 bonus Ladbrokes: 100 % të lirë bast deri në £ 30 rishikim vizitë
32 bonus Betfair: 100 % të lirë bast deri në 30 € rishikim vizitë
33 SkyBet - Get £ 20 Bonus rishikim vizitë
34 bonus Ladbrokes: 100 % të lirë bast deri në £ 30 rishikim vizitë
35 888bonus sportive: 100% Të lirë bast deri në 10 GBP rishikim vizitë
36 Stan James Casino - £ 20 Pa pagesë live Sport Bet rishikim vizitë
37 bonus Bet365: 100 % bonus deri në 100 EUR rishikim vizitë

Kjo është shumë e ngjashme me sulmuesve dhe mbrojtësve strategji por është i bazuar në performancën e ekipeve të përgjithshëm 'dhe jo mbi ecurinë e grevistëve individuale dhe mbrojtësit.

Duke analizuar formën e fundit të ekipit, si në shtëpi dhe larg do të provojë të jetë aspekt kyç në këtë strategji. Fokusi duhet të jetë në formën dhe qëllimin e ekipit pranuar strategjitë.

Sa shpesh ata të shënuar ose të pranojnë një gol? Cilat janë taktikat e tyre bazë - ata janë të pozicionuar për të luajtur mbrojtur apo sulm? Këto janë disa pyetje që ju do të duhet të pyesni veten.

Mobile Casino No Deposit Bonus

Identifikimi mbrojtjen e dobëta dhe të forta dhe sulme.
përgjithësisht, është e vështirë për të gjetur ekipe që janë të mira në të bërë të dyja, si aftësitë e tyre kryesore dhe forca do të jenë të fokusuar në ekzekutimin e një formë e strategjisë. Kjo është më e mundshme se ata janë më të fortë në një formë, se sa në të tjera. Qëllimi juaj kryesor është që të bast mbi numrin e përgjithshëm të golave ​​që do të shënuar dhe të pësuar nga ekipe të veçanta respektivisht.

18 Plus Only

Gamble Aware

Football Strategjitë bast Blog për Sports.expresscasino.co.uk. Mbani Çfarë ju fitoni!